O mnie

 

Cieszę się, że tu jesteś.

Mam na imię Kasia i zapraszam Cię do mojego włoskiego świata. Dlaczego Włochy okiem blondynki? Powodów jest kilka. Po pierwsze uwielbiam ten kraj na dobre i złe. To z jego powodu zaniedbałam zwiedzanie całej reszty otaczającego mnie świata. Czy żałuję? Wcale! Włochy to moja pasja, moje miejsce na ziemi i nic tego nie zmieni. Po drugie naprawdę jestem blondynką. Może niekoniecznie tą z kawałów, ale faktycznie czasem uda mi się strzelić niezłą gafę czym bawię nie tylko otoczenie ale także samą siebie.
Na co dzień jestem specjalistką od rzeczy niemożliwych, szyję na miarę włoskie podróże zarówno swoje jak i znajomych. Zarażam miłością do włoskiego buta i wybornej kuchni włoskiej. Uwielbiam spaghetti alle vongole, tiramisu i dobre wino.
Włochy okiem blondynki to miejsce dla wszystkich pasjonatów Półwyspu Apenińskiego. Wielbicieli włoskiej kuchni, życia w stylu slow i nieziemskich widoków.

O czym piszę? O miejscach, które odwiedziłam, a także o tych które nadal są w sferze moich marzeń. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

O czym marzę? O małym domku w Toskanii w którym gościłabym wszystkich zarażonych włoską chorobą oraz o tym, żeby strona Włochy okiem blondynki każdego dnia rozwijała się i sprawiała radość swoim czytelniom. Zależy mi na tym aby każdy czuł się tu swobodnie. Wiedz, że to Ty wskazujesz mi kierunek w którym powinien pójść blog. Sprawiasz, że mam ochotę pisać więcej, a co za tym idzie jeszcze lepiej i ciekawiej za co już teraz bardzo dziękuję.
Czekam na Ciebie w komentarzach pod postami, na facebooku lub instagramie.
Masz pytania? Pisz śmiało: wlochyokiemblondynki@gmail.com

Z wielką przyjemnością poznam Cię bliżej i odpowiem na każde nurtujące pytanie.

Pozdrawiam

Kasia

 

 

 

4 thoughts on “O mnie”

 1. ~Eugeniusz pisze:

  Dzień dobry. Bardzo podoba mi się to co pisze Pani na temat Włoch. Ten kraj, ci ludzie, ich obyczaje, jedzenie itd….. tez bardzo mi się podoba. Uważam, że to najpiękniejszy kraj na świecie. Nasz historia z Italia rozpoczęła się wakacyjnie w 1991 roku, od kilku lat przeszła w sferę także zawodową. Objechaliśmy już prawie całą Italię, mamy wielu przyjaciół w każdym rejonie, także na Sycylii. Same pozytywy i dużo ciekawych przeżyć.
  Pozdrawiam

  1. wlochyokiemblondynki pisze:

   Fantastycznie 🙂 Zgadzam się w 100% Włochy to najpiękniejszy kraj na świecie 🙂 Swoją drogą panie Eugeniuszu, fenomenalna biżuteria!

 2. Oj tak, Italia przyciąga jak magnes. Dobre jedzenie, mili ludzie i co krok to zabytek. Cudowne miejsce.

  1. wlochyokiemblondynki pisze:

   Zgadzam się w 100% 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *